Чорнобильський урок для дітей Житомирського Полісся

У кінозалі будинку комітетів Верховної Ради України відбувся відкритий урок «Чорнобиль: школа життя» з нагоди 31-х роковин Чорнобильської трагедії.

Художні скарби древлянського краю – у Верховній Раді

У фойє 3-го поверху сесійного будинку Верховної Ради народний депутат України Павло Дзюблик відкрив творчу виставку «Древлянський дивосвіт», яка проводиться у рамках заходів із нагоди 31-х роковин Чорнобильської трагедії.

Чорнобильська вахта Марі Сасакі

У Токіо відбулась урочиста церемонія нагородження орденом княгині Ольги ІІІ ступеня директора Чорнобильського дитячого фонду Японії Марі Сасакі.

У нашої ялинки багато друзів

У Київському Молодому театрі з благословення Святійшого Патріарха Філарета відбулось різдвяно-новорічне свято, організоване Міжнародним благодійним фондом «Діти Чорнобиля за виживання» за підтримки народних депутатів України Павла Дзюблика і Володимира Арешонкова та компанії «Хенкель Баутехнік Україна».

Наш великий друг Дієго Суарес Мора отримав високу нагороду

Ще у січні, з метою гідного вшанування 30-х роковин Чорнобильської трагедії, Міжнародний благодійний фонд «Діти Чорнобиля за виживання» звернувся до Міністерства закордонних справ України із клопотанням щодо нагородження...

Останні новини

Галерея