Справжні поліцейські дітей не забувають!

fcc.kiev.ua 23/07/2019 Новини
Справжні поліцейські дітей не забувають!

Міжнародний благодійний фонд «Діти Чорнобиля за виживання» вручив грамоту співробітнику поліції Голосіївського району, дільничого пункту поліціі по вулиці Глушкова 31а/1 , старшому лейтенанту Дмитру Дудка! Хочемо відзначити, що не зважаючи на тяжкі часи, та багато роботи, Дмитро за власною і ініціативою у вільний час на протязі 2018-2019 років, проводив заняття з дітьми Голосіївського району і завдяки йому наші діти з великою повагою відносяться до поліції України вже з малку. Президент фонду Людмила Закревська особисто вручила грамоту Дмитру! Дякуємо, Дмитро! Бажаємо бачити побільше таких працівників у Національної поліції України!

Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців

fcc.kiev.ua 23/07/2019 Новини
Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців

У Києві впродовж п’яти днів на запрошення Міжнародного благодійного фонду «Діти Чорнобиля за виживання» перебувала делегація Асоціації християнських справ із Гібралеона на чолі з її президентом, священиком Дієго Суаресом Мора.
Іспанська делегація взяла участь у заходах з нагоди ХХХІІ роковин Чорнобильської катастрофи. 26 квітня під час пам’ятних урочистостей в Українському домі дон Дієго прозвітував перед чорнобильською авдиторією про здобутки двадцятирічної співпраці Асоціації християнських справ з Україною та подальші її перспективи.
Іспанські гості також провели низку зустрічей зі школярами Малинського, Овруцького та Народицького району Житомирської області.

Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців Іспанські благодійники в гостях у чорнобильців